کتابخانه

 

کتابخانه عمومی پایگاه اطلاع رسانی سید ولی اله میران تقدیم میکند

میتوانید کتاب های زیر را دانلود یا با ذکر منبع در سایت خود نمایش دهید!

 

 

۱٫thumb_742

کتاب حاضر ترجمة کتاب المصطلحات الوقفیه است که در آن، نویسندگان تمام مباحث مربوط به وقف را از دیدگاه فقهای مذاهب چهارگانه اهل سنت، یعنی مذهب شافعی، مالکی، حنبلی و حنفی، به صورت الفبایی در ۱۰۶ مدخل گردآورده‌اند. برای تکمیل کار ایشان و اتمام فایده کتاب، مترجم دیدگاه‌های فقیهان شیعه را نیز به این مجموعه افزوده است.

لینک دانلود;

http://uc.irpdf.com/uploads/12/frhng_astlahat_vghf.pdf

 

۲٫thumb_613

پرستش تنها ذات یکتای بی همتایی را سزد که مدبر کائنات و هستی بخش مخلوقات است/ خداوندی که فیض دائمی اش سراسر وجود را در برگرفته است/ خالق فیاضی که چون لحظه ای فیضش به عالمیان و خلایق نرسد امکان هستی از آنان سلب میگردد. اوست معبودی که عبادت که تنها او را سزد/ و درود بی پایان خداوند بر تمامی انبیا و سفیران بر حقش, خصوص سرور کائنات و اکمل موجودات, علّت غایی آفرینش و مشعل فروزان هدایت, حضرت محمّد مصطفی (ص)و اهل بیت طاهرین و اصحاب ….

لینک دانلود:

http://uc.irpdf.com/uploads/12/amvzsh_tjvyd_ghran_krym_zynh_alghran.pdf

۳٫7956216302981656

نهج‌البلاغه گزیده‌ای از خطبه‌ها، نامه‌ها و سخنان کوتاه علی ابن ابی‌طالب است که شخصی به نام سید رضی در قرن چهارم هجری قمری براساس ذوق ادبی خویش از نامه‌ها و خطبه های علی فراهم آورده است. از جمله شاخصه های این کتاب، ترجمه های متعدد آن است. این نسخه از نهج البلاغه به صورت تایپ شده و دارای صفحه آرایی چشم نواز و حجم بسیار کم است.

لینک دانلود:

http://uc.irpdf.com/uploads/13/nahjol-balaghe-dashti_[www.irpdf.com].pdf

منبع کتاب ها:www.irpdf.com